قیمت خانه در اندیشه فاز یک

11تیر1401
0 نظر
قیمت آپارتمان در اندیشه فاز 1

قیمت خانه در اندیشه فاز 1

قیمت خانه در اندیشه فاز یک به عوامل مختلفی بستگی دارد زیرا در فاز یک اندیشه آپارتمان های متنوعی با شرایط و ویژگی های متنوع بسیار زیاد می باشد.
یکی از مهمترین فاکتورها در قیمت خانه در اندیشه فاز یک سن بالای آن ساختمان می باشد. به عنوان مثال اگر بنای شما دارای نمای آجری و این سال ساخت بین ۲۲ تا ۲۵ سال باشد. با یک ساختمانی که دارای نمای تراورتن با سال ساخت زیر ۵ سال یا دوسال یا حتی نوع ساز باشد از لحاظ قیمت بسیار متفاوت خواهد بود.

آیا قیمت خانه در جاهای مختلف فاز 1 اندیشه متفاوت است؟


پارامتر دیگری که در قیمت آپارتمان در شهر اندیشه فاز 1 دارای اهمیت می باشد موقعیت آپارتمان بوده‌.
به صورت کلی فاز یک اندیشه دارای چهار بلوار اصلی به نام های بلوار مدرس بلوار دنیا مالی بلوار طالقانی و بلوار درختی است.
اگر موقعیت آپارتمان مد نظر شما حد فاصل بین بلوار دنیامالی و بلوار طالقانی باشد. دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر نقاط همیشه است. نکته قابل توجهی نمی باشد تا آپارتمان هایی که نزدیک بلوار دنیا مالی می باشند دارای سال ساخت برای بالاتری نسبت به آپارتمان هایی که در محدوده بلوار طالقانی میباشند دارد. زیرا آپارتمان های محدوده بلوار دنیا مالی معمولاً دارای نمای آجر یا سنگ بوده و سال ساخت بالاتری دارند. و به علت داشتن سال ساخت بالاتر قیمت آنها نسبت به آپارتمان هایی که در محدوده بلوار طالقانی می باشد پایین تر است.
اگر بخواهیم از لحاظ سال ساخت قیمت خانه در اندیشه فاز 1 را بررسی کنیم. بین بلوار دنیا مالی و بلوار طالقانی آپارتمان ها را مورد بررسی قرار دهیم. معمولاً آپارتمان هایی که در محدوده بلوار طالقانی می باشد دارای بافت تازه‌تر و نوسازی نسبت به آپارتمان ها و خانه هایی می باشند. که در محدوده بلوار دنیا مالی هستند.
به صورت کلی بلوار طالقانی از یک صبح بلوار دنیا مالی و از سوی دیگر به بلوار درختی منتهی می‌شود. در راستای بلوار طالقانی شهرهای مختلفی مانند شهرک امید شهرک المهدی و شهرک مریم وجود دارد. که هر کدام یک از این ها دارای پارامتر ها و ویژگی های خاصی نسبت به سایر شهرها بوده. و با توجه به ویژگی هایی که هر شهرک دارد قیمت آپارتمان ها در آنها متفاوت خواهد بود.


شهرک امید شهرک المهدی جز شهرک های نوساز و تازه ساز میباشند. که دارای سال ساخت کمتری بوده و همینطور آپارتمان هایی که در داخل این دو شهرک قرار دارند. عموما دارای کولر گازی پکیج پارکینگ اختصاصی می باشد.


یکی از نکاتی که در قیمت آپارتمان در فاز یک اندیشه باید به آن توجه کنید نزدیک ملک شما به ابتدای فاز یک اندیشه می باشد.
هرچقدر فاصله شما تا ابتدای فاز کمتر باشد آپارتمان شما دارای قیمت بالاتری می باشد.

قیمت آپارتمان در شهرک مریم اندیشه

یکی دیگه از شهرک هایی که در انتهای بلوار طالقانی اندیشه وجود دارد شهرک مریم می باشد. آپارتمان هایی که در شهرک مریم وجود دارد به صورت سه طبقه و معمولاً ۶ تا نهایتاً نه واحدی بوده و با توجه به تعداد طبقات آپارتمان هیچ کدام یک از آنها عموما آسانسور ندارد.
نکته و پارامتر دیگری که در هنگام خرید آپارتمان در قیمت آن تاثیر گذاری زیادی دارد طبقه آپارتمان مد نظر شما می باشد. به عنوان مثال اگر آپارتمانی که مد نظر شما می باشد در طبقه اول قرار دارد با باتری که در طبقه سوم قرار دارد از لحاظ قیمتی دارای تفاوتی با یکدیگر می باشد. آپارتمان هایی که در ابتدای فاز و یا در نزدیکی بلوار دنیا مالی وجود دارد فاقد آسانسور بوده. و قطعاً طبقات سوم به علت نداشتن آسانسور و داشتن سال ساخت بالا دارای قیمت های پایین تر نسبت به آپارتمان های نوساز و کلید نخورده هستند.

قیمت آپارتمان نوساز در اندیشه فاز 1

 
اگر قصد خرید آپارتمان در اندیشه نوساز و یا به صورت پیش فروش در شهر جدید اندیشه فاز۱ را داریم لازم به ذکر است که بگوییم تمامی آپارتمان ها در داخل فاز یک اندیشه که به صورت نوساز و کلید نخورده به شما عزیزان تقدیم و ارائه می شود. همگی به صورت خام بوده منظور از به صورت خام بودن این است که هیچ کدام یک از آنها کابینت هود و گاز و کولر گازی ندارند. و ملک به صورت خام تحویل شما عزیزان خواهد شد. در بسیاری از مواقع سازندگان باغ اعلام کردن قیمتی بالاتر آپارتمان را به صورت فول به شما عزیزان تحویل می‌دهند. ولی نکته قابل توجه این می باشد که اگر شخصی قصد تهیه آپارتمان نوساز و کلید نخورده در فاز یک اندیشه را دارد. بهتر از آن را به صورت خام تهیه و خریداری کند و با توجه به نیاز و بودجه مورد نظر خود آپارتمان را تجهیز کند.

جمع‌بندی:

به صورت کلی قیمت آپارتمان در اندیشه فاز یک را مورد بررسی قرار دهیم پارامترهای بسیار زیادی در قیمت گذاری ملک شما و یا واحدی که در حال خرید آن هستیم تاثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد می شود قبل از خرید آپارتمان در شهر جدید اندیشه با همکاران و مشاوران ما به شماره تلفن های زیر در ارتباط باشید. تا بتواند با توجه به میزان سرمایه شما بهترین واحد را از لحاظ موقعیت و از لحاظ کیفیت ساخت به شما عزیزان معرفی می کند.

پیام بگذارید