اندیشه یکی از شهرهایی می باشد که از لحاظ مسافت فاصله کمی تا تهران,کرج دارد. اندیشه بخاطر امکاناتی که طی این چند سال گذشته در آن ایجاد شده است مورد توجه بسیاری از افراد جهت خرید آپارتمان در اندیشه و یا سرمایه گذاری در آن قرار گرفته است.
برای بسیاری از افراد که با شهر اندیشه آشنایی ندارند به دنبال این می باشند که بهترین فاز اندیشه برای زندگی کدام است . در این مقاله از سری مقالات معرفی شهر اندیشه به بررسی فازهای مختلف شهر اندیشه می پردازیم.در این مقاله بصورت کامل بهترین فاز اندیشه برای زندگی کدام است را بصورت کامل مورد بررسی قرار می دهیم.

بهترین فاز اندیشه برای زندگی کدام است

بصورت کلی اندیشه دارای 6 فاز می باشد. قدیمی ترین فاز اندیشه فاز 1 می باشد و جدیدترین آن فاز 6. درفاز 1 اندیشه بعلت تردد بسیار بالا مغازه ها و امکانات رفاعی بیشتری قرار دارد. با توجه به قیمت آپارتمان در اندیشه فاز 1 از متراژهای 40 تا 160 متر با هر میزان نقدینگی آپارتمان وجود دارد. 

فاز یک اندیشه :

اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم که بهترین فاز اندیشه برای زندگی کدام است فاز یک همانگونه که گفتیم قدیمی ترین فاز اندیشه میباشد. به همین سبب رونق زیادی دارد و جزء مناطق پرتردد و محبوب برای خرید آپارتمان و اجاره نشینی همچنین بسیار مناسب برای ایجاد اجاره مغازه و کسب و کار . فاز یک همینطور امکانات بالایی دارد فاصله محل سکونت با فروشگاه ها و اماکن تجاری و .. کم میباشد. برخی از قسمت های فاز یک هنوز بافت سنتی خود را دارد و برخی شهرک هایکه تازه ساز میباشد. دارای آپارتمان های روز با امکانات فوق العاده میباشد .

از مزایایه دیگر این فاز قیمت های مناسب میباشد همچنین اگر به دنبال آپارتمان نقلی و کوچک با سرمایه کمتر هستین. میتوانید در این فاز آپارتمان مورد نظرتان را بخرید یا رهن واجاره کنید . پس می توان گفت فاز 1 جز بهترین فاز اندیشه برای زندگی می باشد.

فاز دو اندیشه :

جزء مناطق آرام اندیشه میباشد با خیابان های آرام و کم تردد از فاز یک ، این فاز فاصله دورتری از دیگر فاز ها دارد.ساختمان های فوق العاده و لاکچری با امکانات عالی در فاز دو وجود دارد ، همچنین مجتمع های مسکونی گلستان در همین فاز قرار دارد .

اگر به دنبال خانه های ویلایی با امکانات بالا و زیبایی بالا مانند . سونا استخر و جکوزی هستین. پیشنهاد ما این است که خانه های فاز دو را از دست ندهید .

قیمت خانه های ویلایی در اندیشه فاز 3

فاز 3 اندیشه یکی از بهترین فازهای این شهر می باشد. نکته قابل توجه در فاز 3 انمدیشه این می باشد که اکثر خانه هایی که در فاز 3 اندیشه قرار دارد بصورت ویلایی بوده.اغلب مردم اندیشه را با فاز ۳ میشناسن ، این فاز دسترسی آسانی به تمامی مناطق اطراف دارد . فاز  امکانات رفاهی و تجاری بالا میباشد ، شهرک صدف در فاز ۳ قرار دارد ،شهرک صدف جزء شهرک های محبوب با خانه های ویلایی لاکچری و چند طبقه میباشد .فاز ۳ به علت زیر ساخت شهری اندیشه دارای امکانات بالایی می باشد. این فاز جز بیشترین امکانات رفاهی ، تجاری و اداری را در خود جای داده است .

فاز ۴ اندیشه :

فاز چهار هم جزء فاز های خوب اندیشه است که از نظر امکانات بالا میباشد که از محبوب ترین آن ها بازار ایرانی اسلامی به سبک میدان نقش جهان و معماری کلاسیک میباشد .

بافت اصلی الانه فاز چهار خانه های سازمانی و خانه های ویلایی میباشد .فاصله فاز چهار تا سه خیلی کم است و به مهترین خصوصت این فاز میتوان به همان امکانات تجاری و رفاهی این فازاشاره کرد .

فاز پنجم اندیشه :

فاز پنچم در امتداد فاز سه اندیشه میباشد بافت سکونتی این از ترکیب خانه های آپارتمانی و ویلایی میباشد ، از امکانات این فاز میتوان به اماکن فرهنگی و آموزشی مانند : مسجد ، مدارس ، دانشگاه و فرهنگسری سعدی اشاره کرد .

فاز ۶ اندیشه :

فاز ۶ جزء کم تراکم ترین فاز های اندیشه میباشد که هنوز به انداز فاز های قبلی رونق پیدا نکرده زیرا اغلب زمین های این فاز فعلا دارای جواز ساخت نمیباشد و اغلب زمین های این فاز در اختیار بخش خصوصی میباشد .

راه های ارتباط با مشاوران املاک شهروند اندیشه

شما عزیزان می توانید جهت مشاوره در خصوص خرید آپارتمان در اندیشه فاز ۱ با همکاران ما در املاک شهروند اندیشه ارتباط باشید. تا با توجه به سرمایه مد نظر شما فایل های مشابه به شما عزیران معرفی شود.جهت ارتباط با ما با شماره تلفن های ۰۹۹۹۹۶۰۱۶۰۸ و یا ۰۹۹۹۹۶۰۱۶۰۷ در ارتباط باشید. تا همکاران ما بصورت کامل در خصوص تمامی فایل ها با توجه به سرمایه شما فایل ها متنوع معرفی شود.